Lena

 

Lena_profil

Making photographs is an experience for both you and me ...

I work with everyone individually and according to his wishes and therefore every photo shoot is not only a challenge but also a great inspiration for me.

Možnost, jak vyjádřit něco, co třeba není na první pohled kolikrát vidět. V tomto uspěchaném světě plném změn ve vteřinách, se snažím zachovat jednotlivé momenty tak, aby si z nich každý, kdo se na chvíli zastaví, vzal to, co v danou chvíli potřebuje a prožil tu emoci se mnou. Ráda si vymýšlím neobvyklé motivy a situace, které vystihnou ten daný moment/vzpomínku.

My biggest success is when you feel comfortable and relaxed. Actually these are the situations where the best pictures are taken...

V každém z nás je pořád kousek dětské duše, která je bezprostřední, přirozená, bezstarostná, ale citlivá, plná snů, optimismu a radosti. Vžijte se do toho krátkého okamžiku, Vaší nové role, vždyť žijeme jen jednou, tak proč si to nepřipomenout a nezahodit zábrany?

 


 

Portfolio

Portraits

Portrétové focení mě neskutečně naplňuje. Je to jako tvorba filmu se vším všudy. Je to příběh s velkou dávkou kreativity a možností, které neznají meze. Každý z nás je originál a to je přesně to, co na tomto typu focení, neskutečně miluju.

 

Couple photoshoot

Svatební fotografie

Kam pojedeme? Obraz na zeď, nebo do alba? Dárek, nebo jen zážitek strávený v blízkosti někoho koho milujete? Jakákoli bude Vaše odpověď, je to jen na Vás jaké chvíle a kde si je přejete zachytit. Fotit lásku je radost, je to jako ji znovu prožít.

 

Těhotenské focení

Párové focení

Těhotenské focení je velmi křehké a plné emocí. Toto období je pro každou ženu jedno z nejkrásnějších, ale zároveň nejnáročnějších v životě. Snažím se zachytit nejen tu citlivou krásnou ženu, která je právě v očekávání, ale i její bojovnost a obavy z neznáma.

 

Svatební focení

Svatební fotografie

Svatba.. další nádherný milník v našich životech. Zážitek plný lásky, radosti, rodiny a kamarádů. Chvíle štěstí a dojetí, výbuchy smíchu, překvapení pro novomanžele,  šaty pro nevěstu, tradice vs. inovace. Sen dívky se stal skutečností..

 

Photoshoot references

Focení referencí je pro mě vždy velkou výzvou. Těším se na příležitost zachytit moment tak, jako nikdo jiný. Vymýšlím kompozici, jak produkt, nebo projekt co nejlépe popsat a zviditelnit. Důležitost je v představení užitku. Je to jako písnička, která Vám pořád zní v uších a nemůžete si pomoct, na ni přestat myslet.

 

Mazlíčci

Zvířátka

Nerozumí nám, nemluví, často je pro ně focení nepříjemné, ale když vyčkáte a navodíte jim příjemnou atmosféru, odmění Vás krásnými snímky. Fotografie Vašich mazlíčků jsou jedny z mých nejmilejších. Jsou roztomilí, spící, hrající si, divoké nebo v kombinaci se členy rodiny nezapomenutelné.

 

Food styling

Produktová fotografie

Taking pictures of food is like the ocean. There is so much undiscovered, or forgotten and lost. Nowadays there is full of ideas and innovations that would be a sin not to take advantage of. I do love cooking and baking, but my passion is also in arranging, decorating and subsequent photography of the food. I call it the eternity of enjoyment.

 

And that do not end, I'm open to anything new, your ideas for the subsequent implementation of your individual and unique experience ...