Lena

 

Lena_profil

Focení je zážitek jak pro Vás, tak pro mě…

S každým pracuji individuálně a dle jeho představ a proto je pro mě každé focení nejen výzvou, ale hlavně velkou inspirací.

Možnost, jak vyjádřit něco, co třeba není na první pohled kolikrát vidět. V tomto uspěchaném světě plném změn ve vteřinách, se snažím zachovat jednotlivé momenty tak, aby si z nich každý, kdo se na chvíli zastaví, vzal to, co v danou chvíli potřebuje a prožil tu emoci se mnou. Ráda si vymýšlím neobvyklé motivy a situace, které vystihnou ten daný moment/vzpomínku.

Můj největší úspěch je, když se při focení budete cítit příjemně a dokážete se uvolnit. Toto jsou totiž situace, kdy vznikají ty nejlepší snímky..

V každém z nás je pořád kousek dětské duše, která je bezprostřední, přirozená, bezstarostná, ale citlivá, plná snů, optimismu a radosti. Vžijte se do toho krátkého okamžiku, Vaší nové role, vždyť žijeme jen jednou, tak proč si to nepřipomenout a nezahodit zábrany?

 


 

Co fotím?

Portréty

Portrétové focení mě neskutečně naplňuje. Je to jako tvorba filmu se vším všudy. Je to příběh s velkou dávkou kreativity a možností, které neznají meze. Každý z nás je originál a to je přesně to, co na tomto typu focení, neskutečně miluju.

 

Párové focení

Svatební fotografie

Kam pojedeme? Obraz na zeď, nebo do alba? Dárek, nebo jen zážitek strávený v blízkosti někoho koho milujete? Jakákoli bude Vaše odpověď, je to jen na Vás jaké chvíle a kde si je přejete zachytit. Fotit lásku je radost, je to jako ji znovu prožít.

 

Těhotenské focení

Párové focení

Těhotenské focení je velmi křehké a plné emocí. Toto období je pro každou ženu jedno z nejkrásnějších, ale zároveň nejnáročnějších v životě. Snažím se zachytit nejen tu citlivou krásnou ženu, která je právě v očekávání, ale i její bojovnost a obavy z neznáma.

 

Svatební focení

Svatební fotografie

Svatba.. další nádherný milník v našich životech. Zážitek plný lásky, radosti, rodiny a kamarádů. Chvíle štěstí a dojetí, výbuchy smíchu, překvapení pro novomanžele,  šaty pro nevěstu, tradice vs. inovace. Sen dívky se stal skutečností..

 

Reference

Focení referencí je pro mě vždy velkou výzvou. Těším se na příležitost zachytit moment tak, jako nikdo jiný. Vymýšlím kompozici, jak produkt, nebo projekt co nejlépe popsat a zviditelnit. Důležitost je v představení užitku. Je to jako písnička, která Vám pořád zní v uších a nemůžete si pomoct, na ni přestat myslet.

 

Mazlíčci

Zvířátka

Nerozumí nám, nemluví, často je pro ně focení nepříjemné, ale když vyčkáte a navodíte jim příjemnou atmosféru, odmění Vás krásnými snímky. Fotografie Vašich mazlíčků jsou jedny z mých nejmilejších. Jsou roztomilí, spící, hrající si, divoké nebo v kombinaci se členy rodiny nezapomenutelné.

 

Food styling

Produktová fotografie

Focení jídla jako celku, je jako oceán. Je toho tolik neobjeveného, nebo naopak zapomenutého a ztraceného. Dnešní doba je plná nápadů a inovací, které je hřích nevyužít. Jídlo je mojí vášní, nejen že ráda vařím a peču, ale následně jídlo aranžuji a fotím. Říkám tomu věčnost požitku.

 

A tím nekončíme, jsem otevřená všemu novému, Vašim nápadům pro následnou realizaci Vašeho osobitého a jedinečného zážitku…